DARMOWE KURSY JĘZYKOWE I KOMPUTEROWE!

Od końca listopada w Słupsku wystartuje kolejny projekt dofinansowany z UE – „Pomorska akademia kompetencji kluczowych”. Ponad 300 mieszkańców Słupska i okolic będzie mogło skorzystać z darmowej nauki języka angielskiego lub niemieckiego. Ponadto odbywać się będą kury komputerowe.

Co najważniejsze, kursy skierowane są tym razem do osób zatrudnionych w wieku od 18. roku życia, a odbywać się będą na wszystkich poziomach zaawansowania – od A1 do C2 (o przydziale do grupy zadecyduje lektor). Całość zakończy się oficjalnym egzaminem i otrzymaniem certyfikatu, który jest honorowany przez pracodawców w Polsce oraz za granicą!

Zajęcia odbywać się będą w znakomicie wyposażonych salach przy ul. 3-go Maja 44, w godzinach popołudniowych i wieczornych – dostosowanych do możliwości kursantów.

Projekt realizowany jest dzięki współpracy Szkoły Językowej Akademii Dobrych Ocen oraz Wielkopolskiego Instytutu Rozwoju  Przedsiębiorczości i Edukacji.

Aby wziąć udział w kursach należy skontaktować się pod numerem 607 248 289 lub 515 711 149 (w godz. 9-16). Liczba miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń!