OTWÓRZ SWÓJ BIZNES I ZACZNIJ ZARABIAĆ Z AKADEMIĄ DOBRYCH OCEN!

Akademia Dobrych Ocen zaprasza osoby chętne do rozpoczęcia swojego własnego biznesu w sektorze edukacji! Nie musisz posiadać żadnego wykształcenia pedagogicznego, ani nawet doświadczenia w pracy z uczniem – we wszystkim Cię przeszkolimy i pomożemy dobrać sprawdzoną i rzetelną kadrę! A popyt na naukę języków, korepetycje czy kursy maturalne stale rośnie – to biznes pewny, jak żaden inny. Co więcej, bardzo szybko zaczyna zarabiać sam na siebie.

Akademia Dobrych Ocen franczyza
dzieci w szkole franczyza

Ale po kolei. Stawiamy na młodość i nowoczesne metody pracy. Skoro uczeń przyszedł na korepetycje, to metody ze szkoły nie sprawdziły się w jego przypadku. My zrobimy wszystko, żeby zajęcia w ADO nie kojarzyły się ze szkolną nudą. Nawet nie zdajesz sobie sprawy, jak wielu uczniów chętniej przychodzi na dodatkowe zajęcia prowadzone przez młodego nauczyciela – dobra atmosfera to klucz do sukcesu! 🙂 A gdy wraz z młodością idą w parze dobre przygotowanie do zajęć i ciekawy sposób prowadzenia, to oprócz dziecka, zadowoleni są też jego rodzice.

Decydując się na franczyzę z Akademią Dobrych Ocen dostajesz m.in.:

– możliwość korzystania z nazwy i logo firmowego Akademii Dobrych Ocen
– własną, gotową i utrzymywaną na naszych serwerach stronę www – dostosujemy ją do Twoich potrzeb i aktualnej oferty
– panel zapisów on-line na zajęcia
– pakiet materiałów marketingowych na start oraz pełne wsparcie w prowadzeniu kampanii marketingowych – również wsparcie graficzne
– szkolenie, podczas którego wyjaśnimy Ci, jak prowadzić biznes, aby przynosił zyski już od samego początku

– wyłączność prowadzenia biznesu na danym terenie
– pomoc w znalezieniu odpowiedniego lokalu lub sal szkolnych w Twojej miejscowości
– wiedzę nt. rekrutacji oraz obecność podczas pierwszego naboru nauczycieli
– materiały dydaktyczne dla nauczycieli – dokładny know-how prowadzenia zajęć na różnym poziomie edukacji
– najniższe opłaty na rynku – od 2,5 do 6 tys. złotych jednorazowej opłaty za licencję (w zależności od wielkości miasta) oraz stałą opłatę mies. w wysokości 149 zł (podczas wakacji szkolnych -50%)

Zadzwoń pod numer 606 705 895 lub napisz wiadomość ze wszystkimi pytaniami na adres sekretariat@akademiadobrychocen.pl. Pamiętaj – początek roku to zawsze najlepszy czas na rozkręcenie firmy edukacyjnej, która we wrześniu będzie już znaną marką w Twoim regionie!

tłum dzieci franczyza

PROMOCJA! Przy podpisaniu umowy do końca września – 10% zniżki na opłatę licencyjną! Nie zwlekaj – zostań swoim szefem i zarabiaj!

SYMULACJA ZYSKÓW PRZY MINIMALNYM NAKŁADZIE PRACY

Liczba grup

W każdej grupie osób

Dodatkowo uczniów indywidualnych

Wpłaty od uczniów rocznie w zł

Koszty (wypłaty + wynajem) rocznie w zł

ROCZNY ZYSK W ZŁ

Masz pytania? Pisz śmiało!

Trafiłeś na tę stronę z następujących słów kluczowych: franczyza, edukacja, franczyza edukacyjna, własny biznes, szkoła korepetycji, szkoła językowa